Location : Home > S > SIT9002AC-03N18SB
SIT9002AC-03N18SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00080T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
20021321-00080T8LF Amphenol FCI 147510 2016+ CONN RCPT 80POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00080T8LF Amphenol FCI 288470 2016+ CONN RCPT 80POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC352KFMS-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
426-83-246-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-161-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 61 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-049-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SEIFX-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
SEIFX-5 Curtis Industries 157650 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEIFX-5 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEIFX-5 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452211 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)