Location : Home > S > SIT9002AC-03H25SX
SIT9002AC-03H25SX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I23F24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 24pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I23F24M00000 CTS-Frequency Controls 139610 17+/18+ CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I23F24M00000 CTS-Frequency Controls 57259 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I23F24M00000 CTS-Frequency Controls 98990 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I23F24M00000 CTS-Frequency Controls 98990 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395324507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
RSCK1/0-6-1 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSCK1/0-6-1 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RSCK1/0-6-1 Panduit Corp 157060 2016+ COPPER IN-LINE REDUCING SPLI Unitronix Electronics Limited
1775066-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Vertical
1775066-3 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1775066-3 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ CONN RCPT USB A 8POS R/A VERT Unitronix Electronics Limited
1775066-3 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ CONN RCPT USB A 8POS R/A VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5022370517 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Vertical
5022370517 Molex, LLC 157470 2016+ USB SERIES MINI-B REC HSG 5CKT Unitronix Electronics Limited
1844964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1844964 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1844964 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1844964 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1881367 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1881367 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1881367 Phoenix Contact 287810 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1881367 Electronics 26880 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
172890-7 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 7 Position Housing Connector Non-Gendered Natural
172890-7 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
172890-7 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ CONN HEADER 7POS 2MM CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172890-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
172890-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 7POS 2MM CRIMP Global Thunder Electronics Co.,Ltd