Location : Home > S > SIT9002AC-03H25EO
SIT9002AC-03H25EO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386090012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
929974-01-33 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929974-01-33 3M 287510 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 33POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-33 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929974-01-33 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 33POS TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-019-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-019-10-001101 Preci-Dip 157760 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
3-641216-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0015911183 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1958430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958430000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958430000 Weidmuller 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022284184 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1779673 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)