Location : Home > S > SIT8918BE-23-33N-24.000000E
SIT8918BE-23-33N-24.000000E
T37132-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37132-09-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37132-09-0 NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-3511-11 Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-3511-11 Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-3511-11 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-43-074-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
95234-306LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
95234-306LF Amphenol FCI 147810 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
95234-306LF Amphenol FCI 298450 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95234-306LF IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-87-145-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
315-87-145-01-881101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU09C15000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Blade Pins 0.591" (15.00mm) Vertical Through Hole
KU09C15000J0G Amphenol FCI 147410 2016+ 1500 TB SOCKET WF VER Unitronix Electronics Limited
KU09C15000J0G IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU09C15000J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-113-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-113-41-012101 Preci-Dip 157660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-012101 Preci-Dip 298170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1639390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1639390000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 90 17POS F BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639390000 Weidmuller 157550 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
68015-136 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68015-136 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PALR-03V Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.079" (2.00mm)
PALR-03V ELECTRONIC 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PALR-03V JST Sales America Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PALR-03V N/A 91000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1916737 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1916737 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1916737 Phoenix Contact 288510 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
85842-5 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.031" x 0.062" (0.79mm x 1.57mm) Rectangular