Location : Home > S > SIT8918BE-22-33E-25.000000D
SIT8918BE-22-33E-25.000000D
A38911007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A38911007 Eaton 157230 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A38911007 IC 40500 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A38911007 NEW 77330 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386007530 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
814-22-062-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-062-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-062-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-062-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38112-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38112-24-0 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38112-24-0 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431201-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1971776-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.236" (6.00mm)
1-1971776-6 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1980110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980110000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980110000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com