Location : Home > S > SIT8918BE-22-18S-24.000000E
SIT8918BE-22-18S-24.000000E
SSW-142-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-142-01-T-S IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-142-01-T-S NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-142-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3211793 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Blue 10-24 AWG
3211793 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211793 Phoenix Contact 147190 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3211793 Phoenix Contact 287830 2016+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-045-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-87-024-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-87-024-40-001101 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-024-40-001101 Preci-Dip 147320 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-024-40-001101 Preci-Dip 288290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-036-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-036-10-173101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-036-10-173101 Preci-Dip 289010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-4201001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
510-87-273-21-121101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 273POS GOLD
510-87-273-21-121101 Preci-Dip 157860 2016+ CONN SOCKET PGA 273POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-273-21-121101 Preci-Dip 278510 2016+ CONN SOCKET PGA 273POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-822064-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PQFP 132POS TIN-LEAD
2-822064-5 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-822064-5 TE Connectivity AMP Connectors 147290 2016+ CONN SOCKET PQFP 132POS TIN-LEAD Unitronix Electronics Limited
2-822064-5 TE Connectivity AMP Connectors 288610 2016+ CONN SOCKET PQFP 132POS TIN-LEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38238-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38238-12-0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38238-12-0 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-1437667-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
8-1437667-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
8-1437667-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 8.26MM EKT Electronics Co., Ltd
8-1437667-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 8.26MM TPC Global Service Co.Ltd.
178325-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin
178325-5 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
178325-5 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
178325-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 10POS DUAL VERT TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
61206021621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
61206021621 Wurth Electronics Inc 147220 2016+ CONN HEADER 60POS 2.54 Unitronix Electronics Limited
61206021621 Wurth Electronics Inc 298010 2016+ CONN HEADER 60POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190160061 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated
2-160304-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13.5-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated