Location : Home > S > SIT8918BE-13-33E-48.000000E
SIT8918BE-13-33E-48.000000E
853-83-048-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1776453-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776453-6 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776453-6 TE Connectivity AMP Connectors 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776453-6 TE Connectivity AMP Connectors 297690 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com