Location : Home > S > SIT8918BE-13-33E-32.000000D
SIT8918BE-13-33E-32.000000D
402F37422ILR Crystals and Oscillators Crystals 37.4MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F37422ILR CTS-Frequency Controls 57009 2015+ CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F37422ILR CTS-Frequency Controls 98850 2015+ CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F37422ILR CTS-Frequency Controls 98850 2015+ CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFB09280 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
ELFB09280 39274 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELFB09280 Amphenol PCD 8000 2012+ CONN HEADER 9POS .200 VERT BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
TS05510C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05510C00J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 508 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS05510C00J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05510C00J0G NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MP060C Crystals and Oscillators Crystals 6MHz ¡À30ppm Crystal 32pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP060C CTS-Frequency Controls 88130 2015+ CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com