Location : Home > S > SIT8918BE-13-33E-25.000000G
SIT8918BE-13-33E-25.000000G
TZQ5254B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW SOD80
TZQ5254B-GS08 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZQ5254B-GS08 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZQ5254B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZQ5254B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 27 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
UDZ10B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
UDZ10B-7 DIODES 30000 13+ SOD323 BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
UDZ10B-7 ROHM 224630 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
UDZ10B-7 ROHM 38552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JAN2N7227U Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH TO-267AB
JAN2N7227U IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN2N7227U MICROSEMI 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
JAN2N7227U MICROSEMI 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
JAN2N7227U NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVJ240151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTVJ240151 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVJ240151 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVJ240151 On Shore Technology Inc. 157860 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 24POS Unitronix Electronics Limited
OSTHA055150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
OSTHA055150 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHA055150 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHA055150 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 2.54MM 5POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HX02018000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
HX02018000J0G Amphenol FCI 147890 2016+ 500 TB SPRING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
HX02018000J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HX02018000J0G NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399-0-15-15-47-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.025" ~ 0.037" (0.64mm ~ 0.94mm) Standard Tail Press-Fit
0399-0-15-15-47-27-04-0 STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2520-4-01-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Silver 0.125" (3.18mm) Dia