Location : Home > S > SIT8918BE-12-33E-10.000000D
SIT8918BE-12-33E-10.000000D
32-C212-10T Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
32-C212-10T Aries Electronics 157720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-C212-10T Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1711780000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1711780000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 24POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1711780000 Weidmuller 157820 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1711780000 Weidmuller 299090 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-132-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-132-41-006101 Preci-Dip 157220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-132-41-006101 Preci-Dip 299050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929971-01-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
1-106527-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
1-106527-0 STOCK 47090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-106527-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 10POS W/POSTIVE LOCK Global Thunder Electronics Co.,Ltd