Location : Home > S > SIT8918BE-12-25E-100.000000D
SIT8918BE-12-25E-100.000000D
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZG05C4V3-E3-TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 1.25W DO214AC
BZG05C4V3-E3-TR3 Vishay Semiconductor Diodes Di 39584 NEW RoHS DIODE ZENER 4.3V 1W DO214-E3 FindCores Electronics Inc.
BZG05C4V3-E3-TR3 Vishay Semiconductor Diodes Di 57239 1415+ DIODE ZENER 4.3V 1W DO214-E3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZG05C4V3-E3-TR3 Vishay Semiconductor Diodes Di 57239 1415+ DIODE ZENER 4.3V 1W DO214-E3 Unitronix Electronics Limited
BZG05C4V3-E3-TR3 Vishay Semiconductor Diodes Di 98070 2015+ DIODE ZENER 4.3V 1W DO214-E3 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CMR3U-02 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 3A SMC
RU 2V1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A AXIAL
RU 2V1 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RU 2V1 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386107607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate