Location : Home > S > SIT8918BE-11-33S-25.000000E
SIT8918BE-11-33S-25.000000E
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5342E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 5W T18
1N5342E3/TR8 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT5927B/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 3W DO216AA
1PMT5927B/TR13 IC 56870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4729PE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 1W DO204AL
1N4729PE3/TR12 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4702-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3
MMBZ4702-G3-08 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4702-G3-08 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBLB1040HE3/81 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 10A TO263AB
SBLB1040HE3/81 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBLB1040HE3/81 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBLB1040HE3/81 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S5MCTR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 5A SMC
MBRF10150 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 150V ITO220AC
MBRF10150 Taiwan Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1607510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1607510000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1607510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 3POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1607510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 3POS 180 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1607510000 Weidmuller 288550 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0583000600 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors - Accessories 2.0 I/O PLUG SHELL BODY
ELLH03110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELLH03110 Amphenol PCD 147730 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH03110 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH03110 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1716713 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 12 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1716713 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1716713 Phoenix Contact 146940 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1716713 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796689-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796689-5 39694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
796689-5 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
796689-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
63974-1 Connectors, Interconnects Terminals - Magnetic Wire Connectors Terminal Magnetic Connector 300 18 AWG Tab
63974-1 658974 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
160739-9 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated