Location : Home > S > SIT8918BE-11-33S-100.000000D
SIT8918BE-11-33S-100.000000D
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-043-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold