Location : Home > S > SIT8209AI-G-33E
SIT8209AI-G-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-G-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-G-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139400 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8209AI-G-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57049 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-G-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98750 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0397260011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
MP150-E Crystals and Oscillators Crystals 15MHz ¡À30ppm Crystal Series 25 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP150-E CTS-Frequency Controls 42295 1538+ CRYSTAL 15.0000MHZ SERIES T/H Alphatek Technology Limited
MP150-E CTS-Frequency Controls 57719 2015+ CRYSTAL 15.0000MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP150-E CTS-Frequency Controls 88170 2015+ CRYSTAL 15.0000MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP150-E IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDZ24B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 400MW SOD323