Location : Home > S > SIT8209AI-8-33S
SIT8209AI-8-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-8-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57019 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8209AI-8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT8209AI-8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 41595 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT8209AI-8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139370 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015453330 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
2-796640-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796640-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796640-1 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796640-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796640-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
1605860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605860000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 12POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605860000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited