Location : Home > S > SIT8209AI-2-28E
SIT8209AI-2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139370 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8209AI-2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57019 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30-0518-00 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS GOLD
30-0518-00 Aries Electronics 157390 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-0518-00 Aries Electronics 278850 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-0518-00 IC 59980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
956216-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956216-2000-AR-TP 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
956216-2000-AR-TP 3M 297550 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2000-AR-TP IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432200-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432200-16-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-44-3219 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
B04P-VL Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.244" (6.20mm) Through Hole Tin
B04P-VL Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B04P-VL Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
B04P-VL NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-80-122-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-122-00-013101 Preci-Dip 147270 2016+ CONN HDR 22POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-122-00-013101 Preci-Dip 278410 2016+ CONN HDR 22POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-521383-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
3-521383-2 TE 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
3-521383-2 TE 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
5-104186-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold