Location : Home > S > SIT8209AI-2-25S
SIT8209AI-2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139470 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8209AI-2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57119 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430111-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430111-03-0 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2001W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 1 Circuit Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2001W Curtis Industries 147220 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
2001W Curtis Industries 288750 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2001W IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2001W Distributor 132400 17+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com