Location : Home > S > SIT8208AI-GF-28S-25.000000X
SIT8208AI-GF-28S-25.000000X
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK41319330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK41319330 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK41319330 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CFT-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CFT-8 Curtis Industries 157620 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFT-8 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFT-8 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-052-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-052-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-052-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-052-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-052-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0399310412 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0399310512 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
521383-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
521383-5 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
696303-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated