Location : Home > S > SIT8208AI-2-33S
SIT8208AI-2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8208AI-2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8208AI-2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8208AI-2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8208AI-2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 99190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796700-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796700-3 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796700-3 TE Connectivity AMP Connectors 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-128-41-026101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-128-41-026101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-128-41-026101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
44812-0010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
316-87-118-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1944260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944260000 Weidmuller 157730 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1944260000 Weidmuller 298310 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
N3432-6002RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
N3432-6002RB N/A 98500 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
N3432-6002RB Originalnew 78912 12+ ?ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
325118-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325118-25-0 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-10-012-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
850-10-012-10-001101 Preci-Dip 157410 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
850-10-012-10-001101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0701075038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
794816-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 06P UMNL PLUG,VO
794816-1 TE Connectivity AMP Connectors 242380 1538+ 06P UMNL PLUGVO AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8000-0-01-15-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.020" (0.51mm) Dia