Location : Home > S > SIT8208AI-2-18S
SIT8208AI-2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8208AI-2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8208AI-2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57869 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SIT8208AI-2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 140220 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8208AI-2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57869 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8208AI-2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-070-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
44-3553-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN
44-3553-10 Aries Electronics 157330 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Unitronix Electronics Limited
44-3553-10 Aries Electronics 277670 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
44-3553-10 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-022-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
833-83-022-30-001191 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-022-30-001191 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546214-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546214-7 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546214-7 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546214-7 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-104-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
DF1B-16DP-2.5DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold
DF1B-16DP-2.5DSA(01) Hirose 120000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
DF1B-16DP-2.5DSA(01) HIROSE 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF1B-16DP-2.5DSA(01) N/A 78950 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
1754740 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754740 N/A 53 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1754740 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1754740 Phoenix Contact 299190 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-969484-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
5-969484-7 Distributor 161950 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
5-969484-7 Semiconductor 21823 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
5-969484-7 STOCK 45890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5-969484-7 STOCK 45890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4-1971773-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1X4 PLUG HOUSING KEY D YEL
0395205014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)