Location : Home > S > SIT8008AIU7-33E
SIT8008AIU7-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU7-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 139780 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57429 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 97550 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386308802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate