Location : Home > S > SIT8008AIU7-18S
SIT8008AIU7-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU7-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 139500 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57149 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 98950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30-3513-10H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD
30-3513-10H Aries Electronics 157230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-3513-10H Aries Electronics 277350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-3513-10H IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-122-03-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-284512-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-284512-2 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
2-284512-2 TE Connectivity AMP Connectors 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284512-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284512-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 22POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
801-93-008-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-008-10-001000 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
801-93-008-10-001000 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-008-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ SIP SOCKET 8 POS STRAIGHT PCB EKT Electronics Co., Ltd
801-93-008-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ SIP SOCKET 8 POS STRAIGHT PCB SIMEN Electronics Co.,Ltd
316-83-125-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-007101 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-125-41-007101 Preci-Dip 147140 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-007101 Preci-Dip 287970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1615650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1615650000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1615650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 15POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1615650000 Weidmuller 147090 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1952665 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1952665 Phoenix Contact 147210 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1952665 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK50119030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50119030 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50119030 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90814-3810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel