Location : Home > S > SIT8008AIU3-30E
SIT8008AIU3-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU3-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 139450 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57099 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU3-30E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98410 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431700-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws