Location : Home > S > SIT8008AIU2-25S
SIT8008AIU2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK33322030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK33322030 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK33322030 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-048-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38460-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38460-10-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38460-10-0 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146140-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-146140-7 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-146140-7 TE Connectivity AMP Connectors 287830 2016+ CONN RECEPT 36POS .100 DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146140-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 36POS .100 DUAL PCB TPC Global Service Co.Ltd.
853-83-058-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
925369-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)
925369-4 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
925369-4 STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
925369-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
925369-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING RCPT 4POS SL CRIMP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1840310000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1840310000 Weidmuller 157220 2016+ SL-SMT5.00/21/90G 3.2SN BK Unitronix Electronics Limited
315-83-115-01-881101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
5451051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451051 Phoenix Contact 157020 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451051 Phoenix Contact 288810 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1612940000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Blade Sockets 0.276" (7.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1612940000 Weidmuller 157810 2016+ CONN PLUG FEMALE 3POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612940000 Weidmuller 288730 2016+ CONN PLUG FEMALE 3POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com