Location : Home > S > SIT8008AIU1-33S
SIT8008AIU1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIU1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 41585 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT8008AIU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 139360 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57009 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIU1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387390119 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0395210013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
XRCGB32M000F2P00R0 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 100 Ohm -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
XRCGB32M000F2P00R0 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XRCGB32M000F2P00R0 Murata Electronics North Ameri 57399 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XRCGB32M000F2P00R0 Murata Electronics North Ameri 88810 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1632600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1632600000 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1632600000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1632600000 Weidmuller 298650 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 26POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796682-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796682-2 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
796682-2 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOK SIDE ENTRY 2POS 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796682-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
796682-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOK SIDE ENTRY 2POS 5MM SIMEN Electronics Co.,Ltd