Location : Home > S > SIT8008AIB2-33S
SIT8008AIB2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIB2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIB2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008AIB2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57379 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N3020D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 1W DO41
5-1546306-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws