Location : Home > S > SIT8008AIB2-18S
SIT8008AIB2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIB2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIB2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008AIB2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4743A,113 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 1W DO41
1N4743A,113 Distributor 101390 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4743A,113 IC 38702 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4743A,113 STOCK 145740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
OSTYK61204030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK61204030 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK61204030 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1033300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1033300000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1033300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK E RAIL MNT WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1033300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK E RAIL MNT WM BG SIMEN Electronics Co.,Ltd
0608360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2-12 AWG
7V54070005 Crystals and Oscillators Crystals 54MHz ¡À15ppm Crystal 19pF -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)