Location : Home > S > SIT8008AIA1-25S
SIT8008AIA1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008AIA1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139800 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 57449 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AIA1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97490 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX25F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 2-14 AWG
ATX25F Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATX25F Amphenol PCD 147760 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ATX25F Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM ORANGE SIMEN Electronics Co.,Ltd