Location : Home > S > SIT8008AI-83-33E-52.000000Y
SIT8008AI-83-33E-52.000000Y
64-9503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
64-9503-21 Aries Electronics 147660 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
64-9503-21 Aries Electronics 287510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
64-9503-21 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66527-506LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
DF11-26DS-2C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
DF11-26DS-2C HIROSE 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF11-26DS-2C Hirose Electric Co Ltd 8000 2012+ CONN SOCKET 26POS 2MM DUAL CRIMP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF11-26DS-2C N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DF11-26DS-2C IC 37561 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1980800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980800000 Littelfuse Inc 139910 17+/18+ FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Co.,Ltd.
1980800000 Littelfuse Inc 242140 1532+ FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited
1980800000 Littelfuse Inc 57559 2015+ FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104450-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
104450-3 AMP 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
104450-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS VERT LATCH TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0537801470 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0537801470 MOLEX 2560 13+ WLParts Electronics ltd
0537801470 MOLEX 2560 2015+ Leading(HK) IC Distributor Limited
0537801470 MOLEX 2560 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
FI-W5P-HFE Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
FI-W5P-HFE IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FI-W5P-HFE JAE Electronics 139570 NEW RoHS CONN RCPT 1.25MM 5POS SMD R/A FindCores Electronics Inc.
FI-W5P-HFE JAE Electronics 157219 2015+ CONN RCPT 1.25MM 5POS SMD R/A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FI-W5P-HFE JAE Electronics 88990 2015+ CONN RCPT 1.25MM 5POS SMD R/A Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2-87499-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)