Location : Home > S > SIT8008AI-11-18E-25.000000E
SIT8008AI-11-18E-25.000000E
OSTYK50116230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50116230 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50116230 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-138-03-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
116-93-648-41-008000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
116-93-648-41-008000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-648-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-648-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 295950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-648-41-008000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .600 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1688850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688850000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688850000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
NRPN402PAEN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
B2P3-VH(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.312" (7.92mm) Through Hole Tin
B2P3-VH(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
B2P3-VH(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN HEADER VA VERT 2 POS 7.92MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
794099-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.250" (6.35mm)