Location : Home > S > SIT8008ACU2-25S
SIT8008ACU2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACU2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139970 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACU2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387703206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws