Location : Home > S > SIT8008ACT8-33S
SIT8008ACT8-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT8-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 140130 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57779 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT8-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97810 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203718 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325302-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws