Location : Home > S > SIT8008ACT3-33S
SIT8008ACT3-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT3-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT3-33S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 98010 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387203818 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
26-0508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 26POS GOLD
26-0508-31 Aries Electronics 147540 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-0508-31 Aries Electronics 277470 2016+ CONN SOCKET SIP 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com