Location : Home > S > SIT8008ACT3-28S
SIT8008ACT3-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT3-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT3-28S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.8V 97330 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1040100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 10-22 AWG
1040100000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1040100000 Weidmuller 147390 2016+ TERM GROUND ISOLATED SGL YLW/GN Unitronix Electronics Limited
1040100000 Weidmuller 8000 2012+ TERM GROUND ISOLATED SGL YLW/GN EKT Electronics Co., Ltd
1040100000 Weidmuller 8000 2012+ TERM GROUND ISOLATED SGL YLW/GN TPC Global Service Co.Ltd.
325005-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)