Location : Home > S > SIT8008ACT2-25E
SIT8008ACT2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139720 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57369 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 99050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-059-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-87-037-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold