Location : Home > S > SIT8008ACT2-18E
SIT8008ACT2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139920 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57569 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98650 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
322-83-164-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386106626 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
833-83-082-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-282822-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-282822-0 TE Connectivity AMP Connectors 156950 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282822-0 TE Connectivity AMP Connectors 298210 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com