Location : Home > S > SIT8008ACT1-33S
SIT8008ACT1-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT1-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 140220 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57869 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT1-33S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-046-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
2-5916783-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 370POS GOLD
2-5916783-5 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-5916783-5 38854 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-5916783-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-5916783-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET ZIF 370POS 19X19 T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
853-83-020-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-83-020-20-001101 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-020-20-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-020-20-001101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015453158 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
431502-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431502-12-0 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-027-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-027-30-002101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-027-30-002101 Preci-Dip 288870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-040-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-040-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-040-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-040-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .217 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-040-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 40POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38310-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38310-21-0 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38310-21-0 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0399400518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-647126-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-647126-8 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ CONN HEADER 8POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647126-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-647126-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS MTA-156 R/A TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-104178-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold