Location : Home > S > SIT8008ACT1-33E
SIT8008ACT1-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT1-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACT1-33E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387116705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
MA-505 28.0000M-C0:ROHS Crystals and Oscillators Crystals 28MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-505 28.0000M-C0:ROHS EPSON 14770 12+ 4-SOJ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MA-505 28.0000M-C0:ROHS EPSON 32005 1538+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
MA-505 28.0000M-C0:ROHS EPSON 78890 2015+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-505 28.0000M-C0:ROHS EPSON 78890 2015+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1961436 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961436 Phoenix Contact 157120 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1961436 Phoenix Contact 297450 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1719626 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1719626 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1719626 Phoenix Contact 147490 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1719626 Phoenix Contact 288110 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V508515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Receptacle, Male Pins 0.200" (5.08mm) Board Mount
V508515000J0G Amphenol FCI 147510 2016+ 508 TB PL PL FIXED/TYPE Unitronix Electronics Limited
V508515000J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V508515000J0G NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2365-1-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.213" (5.41mm) Tin-Lead
2365-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2365-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298130 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.41MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com