Location : Home > S > SIT8008ACR7-30S
SIT8008ACR7-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACR7-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 139970 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 57619 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACR7-30S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.0V 97970 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GFTX-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTX-3 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTX-3 NAiS/?¨¦?? 40000 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
GFTX-3 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB35W Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 2-8 AWG
ATB35W Amphenol PCD 147250 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM WHITE Unitronix Electronics Limited
ATB35W Amphenol PCD 287990 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com