Location : Home > S > SIT8008ACR2-30E
SIT8008ACR2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACR2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACR2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139730 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACR2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57379 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACR2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GFTX-1 Curtis Industries 147730 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTX-1 Curtis Industries 147770 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTX-1 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTX-1 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1714537 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)