Location : Home > S > SIT8008ACL7-33E
SIT8008ACL7-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACL7-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACL7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACL7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACL7-33E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V 98470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JC6-T308-02 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
JC6-T308-02 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-T308-02 NEW 85450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBPAX-1 Curtis Industries 147280 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBPAX-1 Curtis Industries 146990 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBPAX-1 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBPAX-1 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1944628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1944628 Phoenix Contact 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1944628 Phoenix Contact 288010 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com