Location : Home > S > SIT8008ACL7-18S
SIT8008ACL7-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACL7-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACL7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 139960 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACL7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 57609 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACL7-18S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 1.8V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386006406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws