Location : Home > S > SIT8008ACF3-30S
SIT8008ACF3-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF3-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 140020 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 57669 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF3-30S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.0V 98450 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386106307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws