Location : Home > S > SIT8008ACF2-33E
SIT8008ACF2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK31403030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK31403030J0G Amphenol FCI 157850 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK31403030J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK31403030J0G NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
153270-7 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP051A Crystals and Oscillators Crystals 5.0688MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP051A CTS-Frequency Controls 57329 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP051A CTS-Frequency Controls 87350 2015+ CRYSTAL 5.0688MHZ 20PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP051A IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1977930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1977930000 Weidmuller 147680 2016+ SC-SMT 3.81/02/135G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
1803057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 12 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 27.2mm
1803057 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546217-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1546217-7 TE Connectivity AMP Connectors 297350 2016+ TERM BLOCK RCPT 7POS SIDE 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com