Location : Home > S > SIT8008ACF2-28S
SIT8008ACF2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139470 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57119 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98890 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-6571-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS
40-6571-16 Aries Electronics 147720 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Unitronix Electronics Limited
40-6571-16 Aries Electronics 287370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6571-16 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1673440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 14POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673440000 Weidmuller 157410 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673440000 Weidmuller 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433601-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433601-13-0 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFM315-LPPE-D15-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM315-LPPE-D15-SM-BK Sullins Connector Solutions 147290 2016+ CONN HEADER 1MM 30POS Unitronix Electronics Limited
821-S1-008-30-012191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-008-30-012191 Preci-Dip 146940 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SMT 5MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-008-30-012191 Preci-Dip 298730 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS SMT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445297-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
812-22-024-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 24 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-024-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-024-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-024-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-024-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 24POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
353908-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.059" (1.50mm)
353908-9 Distributor 182710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
353908-9 Semiconductor 19725 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
353908-9 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
353908-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1356860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1356860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 10P B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1356860000 Weidmuller 156950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited