Location : Home > S > SIT8008ACF2-18S
SIT8008ACF2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139870 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57519 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
911977 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
911977 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
911977 Weidmuller 147180 2016+ DK4 LD/32 24VAC RD Unitronix Electronics Limited
911977 Weidmuller 288390 2016+ DK4 LD/32 24VAC RD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com