Location : Home > S > SIT8008ACE8-28S
SIT8008ACE8-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE8-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 140030 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 57679 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97610 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
25647201RP2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-025-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-83-025-40-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-025-40-001101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776154-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1776154-8 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776154-8 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1776154-8 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776154-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT SHRD TPC Global Service Co.Ltd.
315-83-144-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-144-41-001101 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546224-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546224-3 TE Connectivity AMP Connectors 157250 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546224-3 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546224-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 3POS VERT TIN TPC Global Service Co.Ltd.
3-1971800-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
3-1971800-3 8260 NEWGICONN2.5HDRASMBLY3PRED Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
3-1971800-3 N/A 7200 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3-179555-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)
3-179555-3 Electronics 25369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-179555-3 Electronics 25369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3-179555-3 ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
09455459010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Insert, Male Pins
1016450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1016450000 Weidmuller 157140 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016450000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com