Location : Home > S > SIT8008ACE8-18S
SIT8008ACE8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-057-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-057-20-442101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-057-20-442101 Preci-Dip 147060 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
310-87-133-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-133-41-205101 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-133-41-205101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
239-5605-01-0602 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN ZIG-ZAG 39POS GOLD
239-5605-01-0602 3M 147280 2016+ CONN ZIG-ZAG 39POS GOLD Unitronix Electronics Limited
239-5605-01-0602 3M 288810 2016+ CONN ZIG-ZAG 39POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
239-5605-01-0602 3M 77 2016+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1649110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1649110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 22POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1649110000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
956216-2720-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956216-2720-AR-TP 3M 298750 2016+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956216-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD EKT Electronics Co., Ltd
956216-2720-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 16POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
956216-2720-AR-TP IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1797670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1797670000 Weidmuller 147640 2016+ SL-SMT 5.00/07/90 BK 350/RL Unitronix Electronics Limited
1835038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1835038 N/A 48 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1835038 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1835038 Phoenix Contact 297310 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-1241961-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
9-1241961-2 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ STD TIM HOUSING MKII 2POS Unitronix Electronics Limited
9-1241961-2 TE Connectivity AMP Connectors 277450 2016+ STD TIM HOUSING MKII 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-06-0041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.165" (4.20mm)
15-06-0041 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
15-06-0041 MOLEX 10522 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
1038550000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038550000 Weidmuller 157220 2016+ CONN HEADER 15POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1038550000 Weidmuller 287530 2016+ CONN HEADER 15POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395337014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395161516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole