Location : Home > S > SIT8008ACE2-25E
SIT8008ACE2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139420 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57069 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98790 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66527-028LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66527-028LF Amphenol FCI 147230 2016+ CONN RCPT 56POS T/H R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
66527-028LF Amphenol FCI 288050 2016+ CONN RCPT 56POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-028LF IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-964-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
122-13-964-41-001000 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-964-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 2 LVL .900 64POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5451598 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451598 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451598 Phoenix Contact 147510 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451598 Phoenix Contact 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-047-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-047-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-047-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-047-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 47 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-047-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 47 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1517-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual