Location : Home > S > SIT8008ACE1-28S
SIT8008ACE1-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACE1-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 140150 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 57799 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACE1-28S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386101805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate